top of page

Altyapı (elektrik, su, gaz vb) ödemelerinde Nannodit

Bir sonraki ödemenize kadar gazınız, suyunuz, elektriğiniz kesilmeden, Nannodit tarafından ödenir.

Telekom, Ulaşım ve Akaryakıt dışında Doğalgaz, Su, Elektrik, Enerji gibi birçok alanda Top-up (önden ve mecut bakiye üstüne yükleme) modeli ile çalışan servis ve abonmanlıklar oluşmaktadır. 

 

Top-up modeli ile çalışan servis sağlayıcılar için; müşteri talebini önceden tahmin etmek, talebin oluştuğu anda siparişin çok hızlı yerine getirilmesi ve hesabının ek hizmet (kontör, TL, dakika, ürün, giriş/kullanım hakkı, abonelik/üyelik uzatımı, vb.) ile doldurulması, ödemenin de hızlı, sürtünmesiz ve çok alternatifli kanaldan sorunsuz bir şekilde alınması ve işlemin tamamlanması esastır.

 

Müşteri; sıklıkla yaşadığı yetersiz bakiye durumu ve ihtiyacı olduğu anda alternatif kanallardan ödeme yapamaması, sadık müşteri olmasına rağmen sözüne güvenilerek veresiye ürün ve hizmet verilmemesi dolayısı ile zaman ve prestij kaybetmesi ile rahatlığından ve konforundan ödün vermesi ciddi sıkıntı ve mutsuzluk oluşturmaktadır. 

 

Nannodit, müşterinizin “Sözüne Avans” vererek yetersiz bakiye durumuna düştüklerinde ürün ve servisi edinme olanağı sağlayarak müşteri memnuniyetini, sadakatini ve gelirinizi artırır.

Please reload

bottom of page