top of page

Nannodit ile kesintisiz oyun imkanı

Nannodit sayısal envanteri anında satın aldırarak en kritik anda rakibe karşı avantaj yaratır.

Oyun firmaları ve e-pin agregatörleri yaşadığı en büyük sıkıntı, mevcut ve potansiyel müşterilerin “un-banked (bankacılık hizmetlerinden faydalanamayan)” kitlelerden oluşması.Oyuncunun oyunda kalabilmesi, yeni e-pin/şifre alabilmesi için nakit, ön-ödemeli kart, banka havalesi / EFT ve bankacılık sistemi kullanıcısı bir yakınından rica etmesi gerekiyor.

 

Bu durum oyun firmaları ve e-pin agregatörlerinin oluşturabilecekleri potansiyel gelir ve ciroların çok çok altında kalmasına sebep olmaktadır.

 

Oyuncular reşit olmamaları veya banka sistemlerinde yasaklı olmaları nedeniyle oyun esnasında veya oyuna başlamadan önce sıklıkla yaşadığı yetersiz bakiye durumu ve ihtiyacı olduğu anda alternatif kanallardan ödeme yapamaması, sürekli oyuncu ve bulunduğu çevre/oyuncular arasında saygı görmesine rağmen sözüne güvenilerek veresiye oyun hakkı verilmemesi ciddi sıkıntı ve mutsuzluk oluşturmaktadır.

Nannodit ile hem kesintisiz oyun hizmeti verilebilmesi imkanı sunulurken hem de gelirlerin artmasına neden olacak ve aynı zamanda rekabet avantajı yaratılmış, sadakat  arttırlmış olacaktır

Please reload

bottom of page