top of page

Spor Parklar ve Konser Alanlarında Nannodit

İhtiyaç anında Nannodit ile yapılacak yükleme ve ödemeler endişesiz imtiyaz ve konfor sağlar.

Spor müsabakaları, Etkinlik, Konser, Konferans, Eğitim gibi birçok alanda Bilet ve giriş hakkı satışı yapılmaktadır. Sektörün en büyük sıkıntısı çok önemli (Derbi gibi) organizasyonlar hariç Biletlerin yeterince ilgi görmemesi, satışların sürekliliğin olmaması ve sadakatin sağlanamamasıdır. 

 

Etkinlik alanında oluşan güvenlik ve hırsızlık sıkıntıları, seyirciler arasında yoğun “un-banked (bankacılık hizmetlerinden faydalanamayan)” kitle olması ve sıklıkla yaşana yetersiz bakiyeye nedenleriyle ek ürün ve servis satışları yapılamamaktadır.İhtiyacı olduğu anda ödeme/yükleme noktasına ulaşamaması, alternatif yöntemler ile anında ödeme yapamaması, zaman ve prestij kaybetmesi seyirci nezdinde ciddi sıkıntı ve mutsuzluk oluşturmaktadır.

 

Nannodit, seyircimizin “Sözüne Avans” vererek yetersiz bakiye durumuna düştüklerinde seyir zevkinin, ek ürün ve servis satın almanın devamlılığını sağlar. 

 

Nannodit, geleneksel ödeme alternatiflerinin dışında inovatif bir top-up kanalıdır. Seyircinin etkinliklere katılım miktarını dolayısı ile servis sadakatini artırır, yetersiz bakiyeli seyircilerinde müsabaka ve etkinliklere gelmesini sağlayarak gelirlerde artış sağlar.

Please reload

bottom of page